Canva

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 177,5 MB
  • Version 2.8.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Canva
Özel tasarımlar yaparak kendinizi geliştirebileceğiniz Canva mobil uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Yaratıcılığınızı kullanarak çeşitli tasarım çalışmaları yapacağınız Canva mobil uygulamasını IOS  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz. Uygulama sayesinde ücretli uygulamalara ihtiyaç duymadan kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Özel logolar, karlar, posterler ve dahası için para harcamayın. Caanva mobil uygulamasını kullanın. 

İlk adımdan başlamanıza gerek yok. Kullanmaya başlamanıza yardımcı olması için profesyonel tasarımcıların oluşturduğu binlerce ücretsiz kullanıma hazır şablonlar ve fotoğraf ızgaralar vardır. Tasarım türlerine göz atabilir veya baktığınız stil veya etkinlik için arama yaparak işleri hızlandırabilirsiniz. 

3 milyondan fazla görselin olduğu kütüphanemizden istediğinizi seçin ve tasarımınızı yüzlerce ücretsiz bileşen ve yazı tipi ile oluşturun. Görselleri doğrudan cihazınızın Film Rulosundan tasarımlarınıza yükleyebilir veya uygulama içinden anında fotoğraf çekebilirsiniz.

Canva'nın oldukça kolay kullanıma sahip fotoğraf düzenleyicisi ile fotoğraflarınızı bir üst seviyeye taşıyın. Kullanıma hazır filtrelerle fotoğraflarınızı düzenleyebilir veya fotoğraf düzenleme araçlarımızla parlaklığı, kontrastı ve daha fazlasını ayarlayarak daha gelişmiş düzenlemeler yapabilirsiniz. Marka görsellerinizde aynı filtreleri kullanarak pazarlama malzemelerinizde tutarlı bir görünüm ve his sunarken kolayca dikkat çekici sosyal medya gönderileri tasarlayabilirsiniz. 

Canva indir
DİĞER SÜRÜMLER