Canva

Fotoğraf Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2,4 MB
  • Sürüm 1.4.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Canva
Canva mobil uygulaması sayesinde özel tasarımlar doğrultusunda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Poster, kart, logo oluşturmak için bilgisayarınızı kasan programları kullanmanıza gerek yoktur, Canva mobil uygulamasının özellikleri doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak özel günleriniz için özel kartlar oluşturabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan Canva mobil uygulamasıdır. Sizde uygulamamızı Android  cep telefonunuza ücretsiz bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz. 

Canva ile iş, okul ve eğlence için birkaç dakikada güzel tasarımlar oluşturun. Herhangi bir tasarım yeteneği veya karmaşık yazılım gerekmez. Instagram gönderisi, Facebook başlığı, fotoğraf düzenleyici, resim kolajı, düğün davetiyesi veya afiş oluşturucu gibi ihtiyacınız ne olursa olsun anında göz alıcı grafikler oluşturmak hepsi bir arada tasarım uygulaması olan Canva ile mümkündür.

Canva, Android cihazınızda ve bilgisayarınızda kullanılabilir; böylece, her zaman ve her yerde tasarımlarınızı oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Görsellerinize metin veya başlıklar ekleyerek tasarımınızı özelleştirin. 100'den fazla yazı tipi arasından kendi stilinize uygun olanı seçin. Tasarımınızın mükemmel görünmesi için yazı tipi boyutunu, rengini, konumunu ve yönünü ayarlayın.

 

Canva indir